Detektyw — Tarnów


Sprawdź czym się zajmujemy!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele spraw — nie tylko kryminalnych — wymaga wdrożenia niekonwencjonalnych środków. Są to zarówno kwestie dotykające życia osobistego, jak i biznesowego. W niektórych przypadkach jedynie pomoc prywatnego detektywa może pomóc odkryć prawdę o sytuacji majątkowej czy prawdziwe intencje potencjalnego partnera. W naszym biurze znajdziesz wsparcie profesjonalistów, którzy doskonale znają realia pracy agencji detektywistycznej, zagadnienia prawne oraz techniki prowadzenia śledztw. Działania prowadzimy w Tarnowie oraz okolicach.

Profesjonalny detektyw dla Klientów z Tarnowa

Prywatny detektyw pomaga w przypadku ustalenia miejsca pobytu osób zaginionych lub uprowadzonych, a także zebrać materiały dowodowe w sprawach rozwodowych, o podział majątku czy w ustaleniu rzeczywistego stanu posiadania wierzyciela. Możesz na nas liczyć również w sytuacji podejrzenia partnera o zdradę w związku lub nielojalność korporacyjną, a także przy sprawdzaniu wiarygodności kontrahentów biznesowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zebrany materiał nosił znamiona dowodów w ewentualnych sprawach sądowych. Obsługujemy Klientów z całej Małopolski — w tym z Tarnowa.

Prywatny detektyw z doświadczeniem

W przeciwieństwie do innych agencji detektywistycznych, w naszym zespole pracują osoby z doświadczeniem w pracy w służbach — znajomość zasad prowadzenia śledztw w sprawach kryminalnych, procedur, technik oraz sposobu pozyskiwania informacji w praktyce, znacznie zwiększa skuteczność działań. Działając z innej strony, wiemy gdzie szukać, aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące Klientów pytania. Jeśli mieszkasz w Tarnowie i szukasz detektywa, który w swoich działaniach używa najlepszych praktyk — napisz do nas!

Wykrywanie podsłuchów — działania w trosce o bezpieczeństwo Klienta

Nowoczesne technologie pozwalają na podsłuch rozmów prywatnych prowadzonych przez telefon, komputer, w biurze czy zaciszu domowym. Z podsłuchów korzystać może nie tylko policja, ale również konkurencja biznesowa, polityczna, a także osoby, które z jakiegoś powodu chcą Ci zaszkodzić. Jeżeli masz przeczucie, że Twoje rozmowy są przechwytywane, nie czujesz się bezpiecznie i chcesz upewnić się, czy nic Ci nie grozi — skorzystaj z usługi wykrywania podsłuchów. Zachęcamy Klientów z Tarnowa do kontaktu z prywatnym detektywem!