Detektyw do spraw rozwodowych


Sprawdź czym się zajmujemy!

Nie jesteś pewien wierności swojego współmałżonka i chcesz sprawdzić, czy Twoje podejrzenia są słuszne? Zastanawiasz się nad rozwodem, ale nie wiesz, jak udokumentować zdradę partnera bądź partnerki? A może szukasz kogoś, kto pomoże Ci odzyskać zdjęcia z telefonu, na których były dowody niewierności ze strony męża lub żony? Jeśli tak — jesteś w dobrych rękach. Nasza firma detektywistyczna zajmuje się między innymi wykrywaniem zdrad. Pomagamy Klientom w uzyskaniu materiału dowodowego w przypadku niewierności partnera oraz prowadzimy obserwację poszczególnych osób zaangażowanych w daną sytuację. Detektyw do spraw rozwodowych to osoba zawodowo zajmująca się działaniami związanymi z udowodnieniem zdrady, a także ustaleniem dodatkowych źródeł dochodów męża lub żony, co w przypadku rozwodów jest wręcz kluczowe.

Chcesz się szybko rozwieźć z orzeczeniem o winie partnera? Wynajmij profesjonalnego detektywa!

Statystyki mówią, że co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem, co nie jest pocieszającym stwierdzeniem. Jedną z najczęstszych przyczyn rozwodów jest niestety niewierność męża lub żony. W takich przypadkach zwykle jedna strona dąży do szybkiego zakończenia sprawy z orzeczeniem o winie partnera. Aby do tego doszło, należy przedłożyć w sądzie dowody zdrady, co może być dość trudne, jeśli nie mamy zdjęć, wiadomości czy rejestru rozmów telefonicznych osoby podejrzanej. W takiej sytuacji warto zwrócić się po pomoc do detektywa do spraw rozwodowych. Doświadczony i zaangażowany detektyw skutecznie zajmie się obserwacją, zbierając dowody niewierności jednego z małżonków. Jako specjaliści w swoim fachu działamy profesjonalnie — jesteśmy całkowicie dyskretni, co jest najważniejszą kwestią dla naszych Klientów.

W czym może Ci pomóc profesjonalny detektyw do spraw rozwodowych?

Bywa, że skomplikowane sprawy rozwodowe ciągną się nawet latami, co często zniechęca do działania. Aby usprawnić cały proces rozwodowy, warto mieć asa w rękawie, czyli coś, co będzie niepodważalnym dowodem niewierności partnera. Jako detektywi do spraw rozwodowych możemy Ci zaoferować:

  • obserwację osób podejrzanych,
  • ustalenie miejsca pobytu współmałżonka,
  • dokumentowanie zdrad, czyli pozyskiwanie zdjęć, filmów, rozmów telefonicznych,
  • ustalanie źródeł dochodu ukrywanych przed partnerem/partnerką,
  • wykrywanie podsłuchów,
  • odzyskiwanie różnego rodzaju plików z nośników,
  • a nawet pomoc prawną.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, proponując konkretne rozwiązania dopasowane do jego oczekiwań. Doskonale wiemy, że kwestia niewierności współmałżonka jest sprawą bardzo delikatną, dlatego wiemy, jak porozumieć się z Klientem, aby wzbudzić w nim zaufanie i przekonać o słuszności naszych działań.

Usługi detektywistyczne — detektyw do spraw rozwodowych

Jesteśmy biurem detektywistycznym oferującym pomoc w sprawach rozwodowych. Skupiamy się przede wszystkim na szukaniu dowodów zdrady, wykrywaniu nieoficjalnych źródeł dochodu partnera, co ma wpływ na podział majątku, a także na obserwacji osób wskazanych przez Klienta. Z chęcią przyjmujemy trudne zlecenia, które wymagają zastosowania specjalnych środków bądź rozwiązań. Dodatkowo oferujemy wsparcie prawne, a co za tym idzie — pomoc wykwalifikowanych prawników specjalizujących się w rozwodach.

Jeśli podejrzewasz partnera lub partnerkę o zdradę i chcesz złożyć pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie — napisz do nas lub zadzwoń. Detektyw do spraw rozwodowych zbierze dowody świadczące o niewierności współmałżonka, tak szybko, jak to możliwe. Zapraszamy!